poniedziałek, 30 stycznia, 2023

1. Na stronie www.pokolorujswiat.com wybieramy z górnego MENU zakładkę "Karty pracy przedszkolne i wczesnoszkolne". Zostaniemy przeniesieni na podstronę www.pokolorujswiat.com/karty-pracy-przedszkolne-i-wczesnoszkolne. Tam klikamy w przycisk "KUP KONTO".

2. Dostęp do zawartości jest zablokowany. Wybieramy jedną z trzech możliwych opcji konta: 30-dniowe, 90-dniowe lub 365-dniowe.

3. Po wybraniu jednej z opcji zakupu konta, pojawia się formularz zamówienia. Tam wpisujemy nasze dane niezbędne do założenia konta na stronie. Po kliknięciu "Potwierdź zakup", zostajemy przeniesieni na stronę wyboru banku/konta paypal lub możemy wydrukować standardowy druczek i zapłacić np. na poczcie.

4. Po dokonaniu płatności, na adres email podany w "Formularzu zamówienia" zostanie wysłana wiadomość z danymi do logowania. Mając już dane do logowania klikamy w zakładkę "Zaloguj się/ Dołącz", która znajduje się na górze strony www.pokolorujswiat.com. Tam w niebieskim oknie wpisujemy nasze dane i klikamy biały przycisk "Login". Teraz wszystkie kategorie w zakładce "Karty pracy" są już odblokowane.