FAQ

 • Jak wykupić konto w serwisie pokolorujswiat.com

  Instrukcja krok po kroku dostępna jest pod linkiem poniżej:
  Dostęp do kart pracy – jak zamówić?

 • Zamówiłem i zapłaciłem. W jaki sposób mam się zalogować?

  Po zaksięgowaniu wpłaty (zwykle do 20min. od wysłania przelewu) na podany przez Pana adres e-mail zostanie automatycznie wysłana wiadomość z danymi logowania.
  Mając już dane do logowania klikamy w zakładkę „Zaloguj się/ Dołącz”, która znajduje się na górze strony www.pokolorujswiat.com. Tam w niebieskim oknie wpisujemy nasze dane i klikamy biały przycisk „Login”. Teraz wszystkie kategorie w zakładce „Karty pracy” są już odblokowane.

 • Wykupiłam konto u Was drugi raz, ale dostałam w wiadomości sam login bez hasła.

  Wykupując ponownie konto w serwisie pokolorujswiat.com dane logowania pozostają takie same jak przy pierwszym logowaniu w naszym serwisie.
  Jeżeli nie pamięta Pani hasła, prosimy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w prawej kolumnie na tej stronie lub bezpośrednio na adres email: eduswiat@gmail.com – Wyślemy ponownie Pani dane logowania.

 • Nie otrzymałem od Was e-maila z danymi logowania.

  Zdarza się, że czasami nasze e-maile trafiają do folderu SPAM w Państwa skrzynkach mailowych lub z jakiegoś powodu (bardzo rzadko) nie dochodzą wcale. Jeżeli do 20 minut po wpłacie na Państwa e-mail nie przyjdzie wiadomość od nas,
  prosimy wtedy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w prawej kolumnie na tej stronie lub bezpośrednio na adres email: eduswiat@gmail.com
  Prześlemy Państwu ponownie e-maila z danymi logowania.

 • Zapomniałem hasła do serwisu.

  Prosimy skorzystać z formularza resetowania hasła. (Na stronie logowania)

 • Czy mogę zmienić i ustawić swoje hasło do serwisu?

  Oczywiście. Po zalogowaniu, na górze strony po prawej stronie wyświetli się napis „Witaj, (PANA ADRES E-MAIL)”. Proszę kliknąć w ten napis, wybrać „edycja profilu”, a następnie na dole strony będzie opcja „Zarządzanie kontem, generuj hasło”. Tam może Pan zmienić hasło na swoje i zatwierdzić klikając „Zaktualizuj profil”.