poniedziałek, 6 lutego, 2023

FAQ / Najczęściej zadawane pytania

Jak wykupić konto w serwisie pokolorujswiat.com?

Instrukcja krok po kroku dostępna jest pod linkiem poniżej:
Dostęp do kart pracy – jak zamówić?

Zamówiłem i zapłaciłem, w jaki sposób mam się zalogować?

Po zaksięgowaniu wpłaty (zwykle do 20min. od wysłania przelewu) na podany przez Pana adres e-mail zostanie automatycznie wysłana wiadomość z danymi logowania.

Mając już dane do logowania klikamy w zakładkę „Zaloguj się/ Dołącz”, która znajduje się na górze strony www.pokolorujswiat.com. Tam w niebieskim oknie wpisujemy nasze dane i klikamy biały przycisk „Login”. Teraz wszystkie kategorie w zakładce „Karty pracy” są już odblokowane.

Wykupiłam konto u Was drugi raz, ale dostałam w wiadomości sam login bez hasła.

Wykupując ponownie konto w serwisie pokolorujswiat.com dane logowania pozostają takie same jak przy pierwszym logowaniu w naszym serwisie.
Jeżeli nie pamięta Pani hasła, prosimy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w prawej kolumnie na tej stronie lub bezpośrednio na adres email: [email protected] – Wyślemy ponownie Pani dane logowania.

Nie otrzymałem od Was e-maila z danymi logowania.

Zdarza się, że czasami nasze e-maile trafiają do folderu SPAM w Państwa skrzynkach mailowych lub z jakiegoś powodu (bardzo rzadko) nie dochodzą wcale. Jeżeli do 20 minut po wpłacie na Państwa e-mail nie przyjdzie wiadomość od nas,
prosimy wtedy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w prawej kolumnie na tej stronie lub bezpośrednio na adres email: [email protected]
Prześlemy Państwu ponownie e-maila z danymi logowania.

Zapomniałem hasła do serwisu.

Jeżeli nie pamięta Pan hasła, prosimy o kontakt z nami za pomocą formularza kontaktowego, który znajduje się w prawej kolumnie na tej stronie lub bezpośrednio na adres email: [email protected] – Wyślemy ponownie Pana dane logowania.

Czy mogę zmienić i ustawić swoje hasło do serwisu?

Oczywiście. Po zalogowaniu, na górze strony po prawej stronie wyświetli się napis „Witaj, (PANA ADRES E-MAIL)”. Proszę kliknąć w ten napis, wybrać „edycja profilu”, a następnie na dole strony będzie opcja „Zarządzanie kontem, generuj hasło”. Tam może Pan zmienić hasło na swoje i zatwierdzić klikając „Zaktualizuj profil”.

Formularz kontaktowy

Zapraszamy do kontaktu z Administracją serwisu poprzez email: [email protected] lub poprzez poniższy formularz kontaktowy.