Opublikowano Dodaj komentarz

II Festiwal Rodziny- 23 maja

Fundacja A.R.T. oraz Fundacja Miejsce Kreatywne, zapraszają 23 maja na II Festiwal Rodziny w Warszawie. To bezpłatne, całodniowe, otwarte warsztaty rodzinne, które mają za zadanie zaktywizować rodziny. Poprzez wspólną zabawę uczestnicy będą mogli doświadczyć, jak ważne jest spędzanie czasu razem i jak niewiele wymaga to wysiłku. Dodatkowo każdy z uczestników będzie brał udział w losowaniu nagród.

Atrakcje podczas Festiwalu

Fundacja A.R.T. przygotuje kąciki Ekspertów (psychologów i prawników) z którymi przez cały czas trwania Festiwalu Rodzice i Dzieci będą mogli poruszać interesujące ich kwestie. Wolontariusze Fundacji zapewnią kącik zabaw z chustą Klanza. Ponadto mali Wolontariusze Fundacji przygotują warsztat kulinarny ozdabiania babeczek.

Fundacja Miejsce Kreatywne będzie realizować warsztaty „Kreatywna lodówka” podczas których dzieci poznają smaki różnych owoców i warzyw, a rodzice poznają wartości odżywcze poszczególnych składników.

Rodziny będą mogły uczestniczyć w ciekawych warsztatach organizowanych przez Fundację „Czas na muzykę”, Krav Maga Academy, Centrum Medyczne Fundamenti, Aszmed.pl, Mały Inżynier. Na uczestników czekają rodzinne gry planszowe, zajęcia z robotyki, nauka tańca, rodzinna sztafeta zdrowia, warsztaty z pierwszej pomocy oraz zajęcia psychologiczne.

Dodatkowo podczas Festiwalu zajęcia będą prowadziły rożne organizacje pozarządowe na co dzień zajmujące się współpracą i pomocą rodzinom i dzieciom.

Festiwal daje możliwość spędzenia ciekawie czasu z rodziną ucząc się poprzez zabawę. Nie przypadkowo zostało wybrane miejsce na organizację Festiwalu – Arena Ursynów. Całodzienna impreza będzie miała charakter konkursu / Rodzinnej Olimpiady. Festiwal ma na celu pokazać, ze spędzanie wspólnie czasu z dzieckiem może być ciekawe, zabawne i jest „trendy”.

https://www.facebook.com/events/1571305003094282/

Zgłoszenia internetowe na Festiwal Rodziny https://spus.edu.pl/szkolenie/festiwal-rodziny/