Karty Pracy

Karty pracy przedszkolne i wczesnoszkolne

Wykupując konto otrzymują Państwo dostęp do WSZYSTKICH materiałów i kategorii na stronie.

Ponad 3300 kart pracy w jednym miejscu! Dla przedszkolaków i dzieci w wieku wczesnoszkolnym przygotowaliśmy karty pracy o różnym stopniu trudności i zaawansowania. Mogą posłużyć jako materiał utrwalający, wyrównawczy albo urozmaicenie codziennej zabawy.

Wykup konto

Edukacja przedszkolna i wczesnoszkolna jest bardzo ważnym elementem rozwoju dziecka. W tym czasie dziecko poznaje i próbuje zrozumieć otaczający go świat, uczy się logicznego myślenia, jest ciekawe „jak to działa” lub „jak to jest zrobione”. Uczy się również systematyczności i samodzielności w rozwiązywaniu problemów.

Dzięki naszym kartom pracy dziecko może ćwiczyć materiał dostosowany do jego potrzeb i stopnia rozwoju. Poszerza i utrwala wiedzę zdobytą na zajęciach w przedszkolu i na lekcjach w szkole.
Wszystkie karty pracy są zgodne z programem nauczania w przedszkolu i szkole.

Wspaniale, że odwiedziłeś naszą stronę internetową, gdzie oferujemy niezwykłe zasoby dla dzieci szkolnych i przedszkolnych. Jesteśmy bardzo podekscytowani, że możemy zapewnić Ci dostęp do naszych kart pracy, które pomaga dzieciom w nauce pierwszych kroków w czytaniu i pisaniu.

Dla przedszkolaków
Przedszkolaki mogą próbować swoich sił, korzystając z materiałów w dziale przedszkole. Mogą kolorować, rysować po śladzie, ćwiczyć kształty, znajdować podobieństwa. Na kartach pracy z działu elementarz wprowadzamy dzieci w świat przyrody i ekologii. Pomagamy poznawać pierwsze literki i cyferki, dni tygodnia, miesiące i pory roku.

Dla dzieci z klas 1-3
Karty pracy dla młodszych uczniów podzieliliśmy według przedmiotów nauczania na: język polski, matematykę, przyrodę i języki obce. Dzięki nim dziecko może się sprawdzić, przećwiczyć trudniejszy materiał np. z matematyki, lepiej go zrozumieć i przygotować się na kolejne zajęcia. Jeśli nie ma problemów z nauką, znajdzie tu zachęcające, przyjazne zadania i zagadki, dobre na nudę.