REKLAMA/WSPÓŁPRACA

Kim jesteśmy?


 

   Pokoloruj SwiatPokoloruj Świat jest edukacyjną platformą dla najmłodszych. Z nami dzieci nie tylko spędzą miło czas na zabawie ale również nauczą się podstaw języka angielskiego. Na naszej stronie znajdziecie bardzo dużo kolorowanek do wydruku, krzyżówki, wykreślanki, podstawy nauki angielskiego, karty pracy, ćwiczenia rozwijające spostrzegawczość, odcinki najlepszych bajek online oraz inne materiały. „Kolorowanki to nie tylko zabawa. Kolorowanki to doskonałe narzędzie rozwijające zdolności motoryczne dziecka, kreatywność oraz rozpoznawanie kolorów”.

 

Aktualne statystyki strony (08.02.2016 – 08.03.2016)


Statystyki

Formy reklamy


 

Jeżeli prowadzisz sklep, sklep internetowy, stronę internetową, blog, prywatne przedszkole, salę zabaw dla dzieci lub inną jakąkolwiek  działalność związaną z dziećmi to zapraszamy Cię do skorzystania z naszej oferty reklamowej. Dzięki reklamie na naszej stronie możesz dotrzeć to bardzo szerokiej grupy potencjalnych klientów.

Mamy dla Ciebie 3 warianty reklamowe:

1. BANER REKLAMOWY 728px x 90px w górnej części strony. Jest bardzo dobrze widoczny dla odwiedzających stronę.

gif

CENA: 50zł/miesiąc

2. BANER REKLAMOWY 300px x 250px umiejscowiony w bocznym pasku, w połowie strony. Swoim rozmiarem oraz zmieniającą się grafiką skutecznie przyciąga wzrok odwiedzających stronę.

 

baner reklamowy

CENA: 100zł/miesiąc

3. TŁO REKLAMOWE NA CAŁEJ POWIERZCHNI TŁA NASZEJ STRONY zapewnia stały kontakt odwiedzających z Twoją reklamą.

Tlo reklamowe

CENA: 300zł/miesiąc


 

Jeżeli masz inny pomysł na Twoją reklamę na naszej stronie, lub inną formę współpracy skontaktuj się z nami: [email protected]

Jesteśmy otwarci również na inne propozycje reklamowe.